Konkurs na największą liczbę kroków w internacie (1–15 czerwca)
W dniach 1–15 czerwca w internacie odbył się konkurs na największą liczbę wykonanych kroków. Celem przedsięwzięcia było promowanie aktywności fizycznej oraz zdrowego stylu życia wśród wychowanków.
Po podsumowaniu wyników wyłoniono zwycięzców:
• I miejsce – Kacper Wołoszyn
• II miejsce – Zuzanna Mac
• III miejsce – Nina Pyciak
Wyróżnienie otrzymała Rita Kaźmierczak.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i wytrwałości oraz zachęcamy do dalszej aktywności fizycznej.
Opiekunowie konkursu: Julia Jamrozik, Gabriela Kwaśniewska, Michał Ożóg
Galeria zdjęć: https://photos.app.goo.gl/4Pb2RuMigDsku52p8
































![Validate my RSS feed [Valid RSS]](http://www.zstw.pl/sites/default/files/images/valid-rss-rogers.png)