Kierunki kształcenia

Projekty i staże

Lata 1968 - 1994

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE  NASZEJ SZKOŁY

1967 -  Mistrzostwo strefowe Polski południowo wschodniej w piłce ręcznej i uczestnictwo w mistrzostwach Polski Szkół Rolniczych,

          - Indywidualne i drużynowe mistrzostwo Polski w tenisie stołowym

1986 - zdobycie  4  tytułów mistrzów Polski  w  Mistrzostwach Szkół Rolniczych  w:  

         -  letnim trójboju obronnym,

         -  pojedynku strzeleckim,

         -  kategorii  juniorów  młodszych,

         -  punktacji  ogólnej,

          - drużynowe mistrzostwo Polski w pionie LOK w kategorii juniorów młodszych,

1987 - drużynowe  mistrzostwo  Polski  LOK  w kategorii  juniorów,

1988 - drużynowe mistrzostwo Polski Szkół Rolniczych w Letnich Sportach Obronnych,

          -  I  miejsce w Centralnych Manewrach Techniczno - Obronny ZHP w

              specjalności pożarniczej,

1993 - Mistrzostwo Polski w Letnich Sportach Obronnych i zakwalifikowanie się do kadry  narodowej  ucznia  Macieja  Przybyło,

1994 - VII  miejsce  w  Rankingu  Europejskim  w   Biatlonie  Letnim  w  kategorii juniorów   ucznia   Macieja  Przybyło.

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM  I CENTRALNYM W LATACH 1968 - 1994

1968/69

Mistrzostwa  Polski  Szkół

Szkół  Rolniczych

Uczestnictwo drużyny szkolnej

 Lesław Stepaniak

1982/83

Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w tenisie stołowym

Indywidualne i drużynowe mistrzostwo Polski

Babiński Zbigniew Grabiec Krzysztof

Król Zbigniew

Ryszard Mrzygłód

1984/85

Wojewódzkie Zawody Medyczno-sanitarne PCK - I miejsce

Drużyna szkolna

 Andrzej Kutowski

1985/86

Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych; zdobycie czterech tytułów mistrza Polski w :

- letnim trójboju obronnym

- pojedynku strzeleckim

- kategorii juniorów młodszych

- punktacji ogólnej

Biedka Grzegorz Czechura Marian

Maksymowicz Jacek

Nędza Adam

Ryszard Mrzygłód

  Drużynowe Mistrzostwo Polski w pionie LOK w kat. juniorów młodszych

Biedka Grzegorz Czechura Marian

Maksymowicz Jacek

Nędza Adam

Zając Marek

 Ryszard Mrzygłód

Indywidualne wicemistrzostwo Polski  LOK

Zając Marek

 Ryszard Mrzygłód

 1986/87

 XII Ogólnopolskie Igrzyska Szkół Rolniczych

II miejsce w punktacji województw 

Bykowski Wojciech

Dworaczek Arkadiusz

Jacek Janusz

Lewicki Mariusz

Młodziński Lesław

Zając Marek

 

 

Ryszard Mrzygłód

Drużynowe Mistrzostwo Polski LOK w kategorii juniorów

Biedka Grzegorz Czechura Marian

Maksymowicz Jacek

Nędza Adam

Zając Marek

  Ryszard Mrzygłód

 1987/88

Drużynowe Mistrzostwo Polski Szkół Rolniczych w Letnich Sportach Obronnych

Bielenia Mariusz

Gazda Stanisław

Lis Elżbieta

Rakoczy Paweł

Toś Witold

Zając Marek

 Ryszard Mrzygłód

Centralne Manewry Techniczno – Obronne ZHP w specjalności pożarniczej -  I miejsce

Dąbek Dorota

Książek Agnieszka

Nowak Beata

Różyczka Bożena

 Ryszard Mrzygłód

 1988/89

XIII Ogólnopolskie Igrzyska Szkół Rolniczych

III  miejsce  w  punktacji województw

Bielenia Mariusz

Gazda Stanisław

Lis Elżbieta

Pukała Anna

Rakoczy Paweł

Toś Witold

 Ryszard Mrzygłód

1992/93

Mistrzostwo  Polski  w Letnich Sportach Obronnych

-  zakwalifikowanie się do

  kadry narodowej

Przybyło Maciej

 Ryszard Mrzygłód

 1993/94

VII miejsce w Rankingu Europejskim w Biatlonie Letnim w kat. juniorów

 Przybyło Maciej

 Ryszard Mrzygłód

 

Wybierz język

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Dziennik elektroniczny

Wirtualny spacer

Na skróty