Kierunki kształcenia

Projekty i staże

Stowarzyszenie Turystyczno-Młodzieżowe ,,Żyjmy zdrowo i bezpiecznie"

Logo StowarzyszeniaStowarzyszenie Turystyczno-Młodzieżowe "Żyjmy zdrowo i bezpiecznie" działa przy Zespole Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie k.Rzeszowa od 2008 roku. Do Stowarzyszenia należą uczniowie naszej szkoły.

Drogi uczniu! Jeżeli chcesz uczestniczyć w działalności Stowarzyszenia, a zarazem wyjeżdżać na wycieczki, rajdy turystyczno-młodzieżowe - ZAPRASZAMY.


CELE  STOWARZYSZENIA

- Wyrównywanie szans edukacyjnych młodzieży oraz wspieranie integracji

   środowisk młodzieżowych  i pedagogicznych

- Prowadzenie działań profilaktycznych, których celem będzie promowanie

   zdrowego stylu życia

- Prowadzenie działań edukacyjnych w zakresie Edukacji ogólnoratowniczej

   i przeciwpożarowej.

Stowarzyszenie realizuje swoje cele poprzez:

-  Organizowanie zajęć dodatkowych i pozalekcyjnych

-  Organizowanie i finansowanie wyjazdów na praktyki zawodowe

    i zagraniczne dla młodzieży

-  Organizowanie konkursów, wystaw i innych imprez dla społeczności lokalnej

    celem promowania szkoły w kraju i za granicą

- Organizowanie i finansowanie warsztatów szkoleniowych dla uczniów

    nauczycieli

- Zakup pomocy dydaktycznych, książek, przyborów szkolnych

- Organizowanie i współfinansowanie wycieczek szkolnych i wypoczynku

   dla młodzieży

- Organizowanie wymian i staży dla uczniów nauczycieli

- Organizowanie imprez masowych propagujących cele stowarzyszenia

                                                                                                               


WŁADZE  STOWARZYSZENIA

Zarząd Stowarzyszenia:

- Prezes: Aleksandra Bieszczad-Ochał

- Wiceprezes: Małgorzata Syrda

- Sekretarz: Jadwiga Szczepańska

- Skarbnik: Jacek Szumilas

- Członkowie Zarządu: Anna Czarniak

 

Komisja Rewizyjna:

- Marek Maksymowicz

- Monika Oleszczuk

- Anita Jarosz-Kapica                                                                  


WYJAZDY UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY NA WYCIECZKI, RAJDY TURYSTYCZNO-MŁODZIEŻOWE

WYCIECZKA W PIENINY '2011
W dniach 16-18 października 2011 roku członkowie stowarzyszenia turystyczno-młodzieżowego "Żyjmy zdrowo i bezpiecznie" wraz z opiekunami mgr Anną Czarniak i mgr Anną Romanowską wyruszyli do serca Pienin szlakiem Trzech Koron. Odwiedzili między innymi Szczawnicę i Sokolicę.

Zobacz zdjęcia z wycieczki - TUTAJ    Zobacz pokaz slajdów - TUTAJ

WYCIECZKA DO ZAKOPANEGO '2010

Stowarzyszenie Turystyczno-Młodzieżowe "Żyjmy zdrowo i bezpiecznie" działające przy Zespole Szkół T-W w Trzcianie zorganizowało 2-dniony wyjazd do Zakopanego. Zwiedzanie, chodzenie po skałkach oraz niesamowite widoki i panorama Tatr - co więcej dodać - po prostu SUPER!

Zobacz zdjęcia z wyjazdu - TUTAJ

WYCIECZKA W PIENINY '2008

W dniach 2 i 3 października 2008r. Stowarzyszenie Młodzieżowo-Turystyczne "Żyjmy zdrowo i bezpiecznie" zorganizowało rajd w Pieniny. Grupa 19 uczniów wraz z opiekunami mgr Anną Czarniak i mgr Anną Romanowską wędrowała na "Trzy Korony" i "Górę Zamkową".  Drugi dzień przeznaczony był na zwiedzanie "Wąwozu Homole", zamku w Niedzicy i Czorsztynie. 

Zobacz zdjęcia z wyjazdu - TUTAJ

RAJD BIESZCZADZKI '2008

W dniach 13-14 czerwca 2008r. uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w rajdzie bieszczadzkim. Organizatorem wyjazdu było Stowarzyszenie Młodzieżowe Turystyczno-Ekologiczne "ŻYJMY ZDROWO I BEZPIECZNIE" działające przy Zespole Szkół T-W w Trzcianie.     

Zobacz zdjęcia z wyjazdu - TUTAJ

WYJAZD NA NARTY - MAGURA '2008

W miesiącu lutym 2008 roku młodzież z Zespołu Szkół Techniczno-Weterynaryjnych w Trzcianie k.Rzeszowa uczestniczyła w jednodniowym wyjeździe na narty w rejon Magury Małastowskiej (okolice Gorlic). Wyjazd odbył się w ramach działalności Stowarzyszenia Turystyczno-Młodzieżowego. Uczniowie mogli szkolić swoje umiejętności pod fachowym okiem instruktora narciarskiego, a zarazem opiekuna mgr Roberta Bejstera. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z tego wyjazdu.

 

Wybierz język

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Dziennik elektroniczny

Na skróty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wirtualny spacer