Relacja z warsztatów rękodzielniczych w internacie
W świetlicy internatu odbyły się twórcze warsztaty rękodzielnicze, których tematem przewodnim było tworzenie barwnych kwiatów z drucików kreatywnych (wyciorów). W zajęciach wzięła udział liczna grupa wychowanków, którzy pod okiem wychowawców internatu oraz doświadczonych koleżanek Nikoli Niżnik i Patrycji Olszówki wyczarowali niesamowite pluszowe kompozycje.
Zajęcia upłynęły w ciepłej, radosnej i zintegrowanej atmosferze. Była to doskonała okazja do rozwoju zdolności manualnych oraz relaksu i wyciszenia po ciężkim dniu nauki.
Warsztaty pokazały, że przy użyciu prostych i niedrogich materiałów można stworzyć prawdziwe, rękodzielnicze działa. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt, a uczestnicy wyrazili chęć udziału w kolejnych tego typu kreatywnych spotkaniach.
Organizatorzy:
Jolanta Sokołowska
Katarzyna Zarosa
Magdalena Wieczorkiewicz
Galeria zdjęć: https://photos.app.goo.gl/TTgv5gP7tUD9Mbtp8
































![Validate my RSS feed [Valid RSS]](http://www.zstw.pl/sites/default/files/images/valid-rss-rogers.png)