Kierunki kształcenia

Projekty i staże

I miejsce Adriany Róg z klasy II LO w konkursie wojewódzkim ,,Zdrowa dojrzałość”

Szkolny zespól projektu „W stronę dojrzałości” w składzie: Adriana Róg, Magdalena Bludnik, Dominika Mirek, Kamila Górzan, Weronika Antoszewska z klasy II LO zakwalifikował się do wojewódzkiego etapu konkursu „ Zdrowa dojrzałość”, który odbył się 13 grudnia 2018 roku w PCEN w Przemyślu.

W konkursie wiedzy z wychowania do życia w rodzinie oprócz naszej szkoły wzięli udział uczniowie szkół z LO Dynów, ZSE z Mielca oraz 4 szkół średnich z Przemyśla. Uczennica Adriana Róg z klasy II LO  po dogrywce zdobyła I miejsce i tytuł laureata tego konkursu. Nagrodą za zdobycie I miejsca była deskorolka elektryczna. Pozostałe uczennice zajęły kolejne miejsca od 5 do 8 ścisłego finału konkursu otrzymując atrakcyjne nagrody rzeczowe –słuchawki bezprzewodowe oraz powerbanki.
Kolejnym wydarzeniem w zmaganiach wojewódzkich był udział naszej młodzieży w debacie. Wnioski wypracowane przez młodzież podczas debaty zostały przesłane do Ministerstwa Zdrowia. Szkoła za udział w projekcie tj. przeprowadzenie 13 zajęć z tematyki projektu oraz udział w konkursie na prezentację z wybranych modułów projektu otrzymała urządzenie wielofunkcyjne- drukarkę HP. Uczestnikom dziękujemy za udział w wydarzeniu. Wszyscy mogli się przekonać, że zajęcia wdż są potrzebne i mogą być atrakcyjne. Koordynatorem projektu i realizatorem wszystkich działań była Aneta Jamróz- nauczyciel biologii i wychowania do życia w rodzinie.

Aneta Jamróz

Wybierz język

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Dziennik elektroniczny

Wirtualny spacer

Na skróty