Szkoła w rankingach

Kierunki kształcenia

Projekty i staże

Nasze dziewczyny w wojewódzkim finale turnieju w badmintona

17 października 2018 roku, w Zespole Szkół w Straszęcinie, odbyły się zawody dziewcząt w badmintonie – półfinał wojewódzki.

Barwy naszej szkoły reprezentowały: Katarzyna Walas z klasy III TW, Pawlus Paulina II TŻ oraz Magdalena Kłósek II TW b.

Do zawodów przystąpiły reprezentantki z 14 szkół ponadgimnazjalnych. Nasze dziewczyny były bezkonkurencyjne, nie przegrały żadnego seta, aż do meczu finałowego. Ostatecznie dziewczyny zdobyły II miejsce i awansowały tym samym do finału wojewódzkiego zawodów.
Finał wojewódzki odbył się w Nowej Dębie. Reprezentantki naszej szkoły uplasowały się na IV miejscu w finale wojewódzkim co jest wielkim sukcesem. Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze, a zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Opiekunem drużyny była p. Anna Romanowska.